Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Witek's

Witek's to budowana od 1991r  polska sieć salonów z szerokim wyborem porcelany, szkła oraz akcesoriów wyposażenia wnętrz.

  W dziedzinie wzornictwa ceramiki, porcelany , serwisów i naczyń bardzo uważnie śledzimy trendy na rynkach światowych. Oferujemy niespotykane nigdzie indziej  produkty,  klasyczne wzory sprzedajemy jednak od  wielu lat i wciąż je mamy w ofercie -  co dla klientów z branży gastronomicznej jest często bardzo istotne.

  Od 1991 roku zdobyliśmy zaufanie setek tysięcy klientów, nie tylko dzięki nowościom i klasyce – ale także ciągłości dostaw która tak ważna jest dla klientów z branży HORECA – duże zapasy magazynowe oraz rozbudowane zaplecze logistyczne pozwalają nam realizować hurtowe zamówienia szybko i sprawnie.

Oferujemy najciekawsze wzory wielu polskich i zagranicznych fabryk , w tym takich producentów jak Lubiana, Karolina, Chodzież.

  Wprowadzamy też sygnowane naszym logo produkty z porcelany „Bone China” oraz imitujące ją, pokryte specjalnym szkliwem produkty z linii „Extream Cream” i „Extream White” o finezyjnych, bardzo oryginalnych kształtach. W ofercie znajdziecie Państwo również wyroby z porcelany dekorowanej, sygnowane naszym logo "MartGlass". Sprzedajemy zarówno na sztuki, jak i w postaci kompletnych serwisów, garniturów do kawy etc.

  Regularnie wprowadzamy do naszej oferty ciekawe wyroby szklane z wielu hut. Wyroby z huty szkła Krosno uzupełniamy asortymentem z huty Bohemia. Obok zwykłego szkła sodowego, mamy wyroby z hartowanymi obrzeżami a także kryształy i wyjątkowe produkty Swarovski.

  Na tym nie kończy się oferta salonów Witek’s - proponujemy Państwu także artykuły ze stali nierdzewnej, ubrania kelnerskie oraz dla kucharzy, obrusy, sztućce, kompleksowe wyposażenie kuchni, sprzęt gastronomiczny i wszystkie dodatki potrzebne do prowadzenia lokalu.

Jeżeli zachodzi potrzeba umieszczenia specjalnego logo lub szaty graficznej na kupowanych u nas artykułach – prosimy o kontakt - nie ma rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy do odwiedzenia salonów  Witek’s!

OFERTA:
porcelana, serwisy obiadowe i kawowe, szkło bezbarwne, bombki i ozdoby świąteczne, szkło kolorowe, kryształki, kryształy, ceramika, obrusy, sztuśce, kuchnia, art. dekoracyjne, żyrandowe, kwiaty, lustra, stojaki na wino, zegary.

SALONY: Gdańsk, Szczecin, Włocławek, Komorniki k. Poznania, Ostrów Wielkopolski, Wrocław, Łódź, Kielce, Jarosław, Modlniczka, Nowy Targ, Nowy Sącz, Zabrze, Katowice, Warszawa, Łomianki, Barwinów.

Strona Internetowa:www.witeks.pl
Wizytówka:www.witeks.PorcelanawPolsce.pl
Email:
Telefon:+48 12 623 39 22
Ulica:Handlowców 2
Kod pocztowy i Miasto:32-085 Modlniczka
Województwo:Małopolska
Zdjęcia dodatkowe
lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays