Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
"LUBIANA" Zakłady Porcelany Stołowej S.A.
Zakłady Porcelany Stołowej „LUBIANA” S.A. są nowoczesnym producentem porcelany stołowej, oferującym wyroby na europejskim poziomie. Swoją działalność Zakłady prowadzą nieprzerwanie od 1969 roku.
„LUBIANA” S.A. wyspecjalizowała się w produkcji białej, twardej porcelany o wysokich parametrach jakościowych (II wypał w temperaturze 1410 st. C). Produkujemy ponad 1500 asortymentów w kilkudziesięciu fasonach.
Nasza porcelana obecna jest w wielu prestiżowych miejscach, m. in. w hotelach: Accor Polska, Marriott, Westin, Gołębiewski, Holiday Inn.
Długoletnie doświadczenie w obsłudze zagranicznych rynków sprzyja rozwojowi eksportu naszych wyrobów, obecnie do 39 krajów.
Produkcja wykonywana jest z użyciem najnowszych światowych urządzeń, takich jak prasy izostatyczne, urządzenia do odlewania ciśnieniowego i mechanicznego szkliwienia, energooszczędne piece marki Riedhammer i Grün oraz piece do wypału dekoracji wszkliwnych. Piece wszkliwne (1260 st. C) umożliwiają produkcję wyrobów nadających się do stosowania w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.
W produkcji wykorzystujemy standaryzowane surowce z importu, natomiast granulat i specjalistyczne narzędzia przygotowujemy sami.
Posiadamy zdolność zrealizowania w krótkich terminach zamówień zarówno na niewielkie partie towaru, jak i duże projekty promocyjne, przykładowo składane przez sieci Metro, Carrefour, Tchibo, Lidl, Coop.
Przyjmujemy zamówienia na indywidualne wzory dekoracji (wyroby z logo hoteli, restauracji, firm). W zakresie przygotowania form i dekoracji współpracujemy z włoskimi i niemieckimi projektantami.
Główną treścią strategii firmy jest jej misja, tj. nakreślenie wizerunku na przyszłość, która brzmi:
» Chcemy zaoferować naszym klientom najlepszą na świecie porcelanę.
 
» Chcemy stworzyć naszym pracownikom bezpieczne i dobre warunki pracy.
 
» Chcemy stworzyć firmę godną nazwy LUBIANA S.A., firmę w której krzewione są takie wartości jak: ciepło, wzajemna pomoc i zgoda. Niech posiłki spożywane na naszej porcelanie łagodzą napięcia, rodzą przyjaźnie i przywracają pogodę ducha.

Zakłady Porcelany Stołowej „LUBIANA” S.A. są nowoczesnym producentem porcelany stołowej, oferującym wyroby na europejskim poziomie. Swoją działalność Zakłady prowadzą nieprzerwanie od 1969 roku.„LUBIANA” S.A. wyspecjalizowała się w produkcji białej, twardej porcelany o wysokich parametrach jakościowych (II wypał w temperaturze 1410 st. C).

Produkujemy ponad 1500 asortymentów w kilkudziesięciu fasonach.Nasza porcelana obecna jest w wielu prestiżowych miejscach, m. in. w hotelach: Accor Polska, Marriott, Westin, Gołębiewski, Holiday Inn.Długoletnie doświadczenie w obsłudze zagranicznych rynków sprzyja rozwojowi eksportu naszych wyrobów, obecnie do 39 krajów.Produkcja wykonywana jest z użyciem najnowszych światowych urządzeń, takich jak prasy izostatyczne, urządzenia do odlewania ciśnieniowego i mechanicznego szkliwienia, energooszczędne piece marki Riedhammer i Grün oraz piece do wypału dekoracji wszkliwnych. Piece wszkliwne (1260 st. C) umożliwiają produkcję wyrobów nadających się do stosowania w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.W produkcji wykorzystujemy standaryzowane surowce z importu, natomiast granulat i specjalistyczne narzędzia przygotowujemy sami.

Posiadamy zdolność zrealizowania w krótkich terminach zamówień zarówno na niewielkie partie towaru, jak i duże projekty promocyjne, przykładowo składane przez sieci Metro, Carrefour, Tchibo, Lidl, Coop.Przyjmujemy zamówienia na indywidualne wzory dekoracji (wyroby z logo hoteli, restauracji, firm). W zakresie przygotowania form i dekoracji współpracujemy z włoskimi i niemieckimi projektantami.

Główną treścią strategii firmy jest jej misja, tj. nakreślenie wizerunku na przyszłość, która brzmi:

» chcemy zaoferować naszym klientom najlepszą na świecie porcelanę.

» chcemy stworzyć naszym pracownikom bezpieczne i dobre warunki pracy.

» chcemy stworzyć firmę godną nazwy LUBIANA S.A., firmę w której krzewione są takie wartości jak: ciepło, wzajemna pomoc i zgoda. Niech posiłki spożywane na naszej porcelanie łagodzą napięcia, rodzą przyjaźnie i przywracają pogodę ducha.

Strona Internetowa:www.lubiana.com.pl
Wizytówka:www.lubiana.PorcelanawPolsce.pl
Email:lubiana@lubiana.pl
Telefon:+48 58 686 37 85
+48 58 686 37 84
Ulica:
Kod pocztowy i Miasto:83-407 Łubiana k. Kościerzyn
Województwo:Pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays