Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Zakłady Ceramiczne BOLESŁAWIEC Sp. z o.o.

Zakłady Ceramiczne "BOLESŁAWIEC" Sp. z o.o. są jednym z największych producentów ceramiki stołowej ręcznie formowanej i ręcznie zdobionej unikalną w świecie techniką stempelkową. W naszej ofercie znajdują się również kolekcje garnków i beczek ceramicznych.

Jesteśmy jednym z najstarszych przedsiębiorstw w regionie Bolesławca. Współpracujemy z licznymi odbiorcami zagranicznymi i krajowymi, którym gwarantujemy stabilność współpracy, wysoką jakość produktu, korzystne warunki finansowe.

Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC” Sp. z o.o. są jednym z największych producentów ręcznie zdobionej ceramiki bolesławieckiej. Tradycja naszych Zakładów sięga do działającej w XIX fabryki Reinhold&Co. Kontynuując tradycję Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC” posiadają w swojej ofercie naczynia w tradycyjnych dekoracjach stempelkowych składające się z pawich oczek, kropek czy kresek. Z kolei odpowiadając na współczesne trendy proponujemy nowe kolekcje naczyń w unikalnych, ręcznie malowanych wzorach ornamentalnych, roślinnych a także figuralnych. Występują zarówno kompozycje monochromatyczne jak i wielobarwne, wykorzystujące szeroki wachlarz kobaltu, zieleni, brązów, żółci czy czerwieni. W naszej ofercie posiadamy również naczynia w jednobarwnych szkliwach oraz w kompozycjach szkliw. Szeroki przekrój naczyń pozwoli Państwu na skompletowanie zestawów śniadaniowych, obiadowych, kawowych czy herbacianych. warantujemy całkowite bezpieczeństwo naszych naczyń w kontakcie z żywnością z uwagi na brak szkodliwych substancji w masie i w szkliwach. Wszystkie nasze naczynia mogą być używane w zmywarkach, w kuchenkach mikrofalowych oraz w lodówkach do przechowywania żywności.
Do zapiekania w tradycyjnych piekarnikach w temp. 280oC oraz do podgrzewania na płytach elektrycznych przeznaczone są naczynia z tzw.ryflowanym dnem.

OFERTA: filiżanki, czajniki i imbryki, cukiernice, mleczniki, podgrzewacze, dzbanki,kubki, talerze, wazy i bulionówki, sosjerki, półmiski, miski, salaterki, czarki, tace i patery, wyposazenie kuchni, pojemniki i garnki, maselnice, talerze z kloszami, jajeczniki, łyżki, podstawki pod łyżki, widelce, solniczki, serwetniki, zestawy do przypraw, świeczniki, art. dekoracyjne, wazony, doniczki, sztućce oraz inne produkty takie jak: garnki i beczki, naczynia do zapiekania, donice oraz zlecenia okolicznościowe.

Strona Internetowa:www.ceramicboleslawiec.com.pl
Wizytówka:www.boleslawiec.PorcelanawPolsce.pl
Email:sklep@ceramicboleslawiec.com.pl
bol_cer@e.pl
Telefon:+48 75 7323651-53
+48 75 7324996
+48 75 7322736
Ulica:Kościuszki 11
Kod pocztowy i Miasto:59-700 Bolesławiec
Województwo:Dolnośląskie
Zdjęcia dodatkowe
lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays