Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
BGH Network S.A. - PORCELANA BOGUCICE

Firma BGH Network S.A. powstała w 1998 roku jako spółka produkcyjno-handlowa i prowadzi produkcję i dystrybucję szerokiej gamy wyrobów ceramicznych, kontynuując długoletnią tradycję wytwarzania porcelany stołowej na Górnym Śląsku.
Dziś BGH Network S.A tworząc piękne kolekcje wyrobów z porcelany odzwierciedla najnowsze trendy we wzornictwie przemysłowym, które zyskują uznanie wśród nabywców w kraju i poza jego granicami.

BGH Network S.A. prowadzi działalność handlowo-produkcyjną specjalizując się w produkcji, zdobieniu i dystrybucji wyrobów porcelanowych i szklanych. Jednocześnie spółka prowadzi sprzedaż detaliczną artykułów wyposażenia wnętrz i upominków, oferując wyjątkowe kolekcje porcelany znanych marek własnych, Porcelana Bogucice, wyroby szklane Krosno i Irena oraz sztućce firm Gerlach i Amefa.
BGH Nework S.A. prowadzi również produkcje wyrobów porcelanowych przeznaczonych na rynek polski i rynki zagraniczne oraz dla odbiorców indywidualnych w postaci kolekcji limitowanych. Od wielu lat współpracujemy ze znanymi projektantami i architektami, kreując nowe pomysły fasonów i zdobień.
Kolekcja Muzyczna BGH Network S.A oraz cykl GALERIA BGH Network S.A to najciekawsze w ostatnich latach linie kolekcjonerskie. Zainteresowanie tymi wyrobami wśród wielbicieli muzyki i Polonii jest ogromne, a odbiorców można znaleźć nie tylko w Europie, ale także w Japonii, Indiach i Stanach Zjednoczonych.
Wyroby BGH Network S.A produkowane w oparciu o tradycyjne technologie i ręczne zdobienia, zdobywają od lat uznanie rzeszy klientów i miłośników porcelany, spełniają one wszelkie normy higieniczne i użytkowe obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej. Większość dekoracji może być myta w zmywarkach, a dekoracje wtapiane podszkliwnie mogą być wykorzystywane w kuchenkach mikrofalowych i piekarnikach.

W chwili obecnej posiadamy w swojej ofercie ponad 20 fasonów porcelany stołowej, które zdobione są ponad 200 rodzajami dekoracji. Wszystkie produkty podzielone zostały na kilka głównych zestawów: zestawy obiadowe, garnitury do kawy lub herbaty i zestawy mieszane w konfiguracjach dla 4, 6, 12, 24 osób. W ofercie znajduje się kilka grup dekoracyjnych zarówno naszkliwnych (temp. wypału 850°C), jak i wszkliwnych (temp. wypału 1200°C), nadających się do zmywarek i kuchenek mikrofalowych.

SALONY FIRMOWE - obsługa Klientów detalicznych.

Katowice, ul. Porcelanowa 23
tel. +4832 7303 916
sklep@bghnetwork.pl
Salon czynny:
poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 17:00, sobota w godz. 9:00 - 14:00

Wrocław, ul. Świdnicka 45 (Pod Arkadami)
tel. +4871 372 38 68
Salon czynny:
poniedziałek - piątek w godz. 10:00 - 18:00, sobota w godz. 10:00 - 14:00

Strona Internetowa:www.bghnetwork.pl
Wizytówka:www.bghnetwork.PorcelanawPolsce.pl
Email:office@bghnetwork.pl
Telefon:+48 32 7303 940
+48 32 7303 207
Ulica:Porcelanowa 23
Kod pocztowy i Miasto:40-241 Katowice
Województwo:Śląskie
Zdjęcia dodatkowe
lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays