Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
ALTOM

Firma Altom działa na rynku nieelektrycznego AGD od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Działalność ukierunkowana jest na projektowanie i dystrybucję produktów dla stołu, kuchni i wyposażenia domu. Jesteśmy firmą polską z dwudziestoletnim doświadczeniem promującą polskie i europejskie wzornictwo oraz technologie.

Nasze kolekcje przygotowuje zespół projektantów i specjalistów z zakresu porcelany, szkła, sztućców, garnków i wszelkich uzupełniających akcesoriów i dodatków dekoracji stołów i wnętrz. Projektując nasze produkty damy o wygodę stosowania, pieniądze konsumentów i ochronę środowiska.

Skrupulatnie i rzetelnie dobieramy producentów i dostawców, którzy muszą spełnić stawiane wymogi jakościowe i produkcyjne. Kontrola prowadzona jest na wielu etapach powstawania produktów przez powołanych i wyspecjalizowanych inspektorów.

Dbamy o sprawne i pewne dostawy. Zamówienia dostarczamy do każdego miejsca w kraju w ciągu 48h.

Naszą siłą jest wykształcona kadra managerska, solidni pracownicy, zespół logistyków oraz doświadczona grupa sprzedawców, którzy służą radą i profesjonalnie obsłużą każdego klienta.

W kwietniu 2007r. firma ALTOM wyróżniona Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodny z wymogami ISO 9001:2008 w zakresie: projektowanie, produkcja, i handel artykułami gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz.

System Zaradzania Jakością jest najwyższą gwarancją dla naszych klientów, dostawców i współpracowników, że jesteśmy firmą, która chce się rozwijać i podnosić jakość swojej pracy i produktów

OFERTA HANDLOWA
    szkło
    porcelana
    sztućce
    gifty
    kuchnia
    czysty dom
    wyłączna dystrybucja

FORMY SPRZEDAŻY

sprzedaż detaliczna
sieci handlowe
własne sklepy
B2B
sprzedaż internetowa
eksport
horeca

Porcelana jest naszą dumą a produkty marki Vittore Comforto są projektowane z największą pieczołowitością przez naszych designerów. Produkujemy je w najlepszych fabrykach w Polsce i na świecie. Różnorodność wzorów i kształtów sprawia, że klasyka przenika się z nowoczesnością, awangarda z tradycją, a bogactwo z prostotą.
Nieustannie rozwijamy i wzbogacamy naszą ofertę aby dostarczyć Państwu pomysłów i inspiracji w tworzeniu wyjątkowych kompozycji stołu. Dla wygody użytkowania oraz doceniając Państwa czas stworzyliśmy linie porcelany, które bezpiecznie można myć w zmywarkach.

Strona Internetowa:www.altom.pl
Wizytówka:www.altom.PorcelanawPolsce.pl
Email:altom@altom.com.pl
Telefon:+48 61 426 19 33
+48 506 000 951
Ulica:Roosevelta 116a
Kod pocztowy i Miasto:62-200 Gniezno
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays