Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Targi i wystawy

19. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA, Kraków 16-18.11.2011

18-11-2011

19. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA, Kraków 16-18.11.2011

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
ul. Centralna 41a
31-586 Kraków

horeca

Największe jesienne Targi branży HoReCa w Polsce:
co roku na powierzchni ponad 7 tys. m2 spotyka się w Krakowie blisko 300 wystawców z kraju i zagranicy. Na targach prezentowana jest pełna oferta wyposażenia dla restauracji, barów, kawiarni, cukierni, stołówek, pizzerii oraz hoteli i innych obiektów noclegowych, a także artykuły spożywcze i napoje dla gastronomii oraz wina z całego świata.

W jednym miejscu i czasie, w niepowtarzalnej atmosferze Krakowa, równocześnie odbywają się trzy imprezy: 19. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA, 10. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD oraz 9. Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO, co trzykrotnie zwiększa możliwości dotarcia ze swoją ofertą do potencjalnych bądź aktualnych klientów.

Spójne połączenie trzech segmentów: branży hotelarskiej, gastronomicznej oraz winiarskiej daje wymierne korzyści w postaci kompleksowej i unikalnej oferty dla branży HoReCa. Na targach można zobaczyć nowości w zakresie produktów i usług, a także poznać aktualne trendy w branży i uzyskać fachową wiedzę. W ramach targów odbędą się: Sektor Kawy, Festiwal Kulinarny, Salon Enoturystyki, Program Lojalnościowy HORECA, prezentacje i degustacje win, konkursy.

W tym roku po raz pierwszy w specjalnie wydzielonej części ekspozycji targowej odbędzie się cykl otwartych seminariów i warsztatów na temat projektowania i aranżacji nowoczesnej kuchni, sali restauracyjnej, baru oraz pokoju hotelowego. Eksperci z wielu dziedzin wspólnie z firmami wystawiającymi się na targach będą zapoznawać wszystkich zainteresowanych z najnowszymi technologiami, sprzętem oraz rozwiązaniami stosowanymi w branży hotelarskiej i gastronomicznej, opowiedzą o aktualnych trendach i dadzą praktyczne wskazówki, jak uniknąć różnych błędów.

Zakres branżowy Targów HORECA®:
- specjalistyczne wyposażenie punktów zbiorowego żywienia
- urządzenia gastronomiczne, sprzęt chłodniczy
- wyposażenie pokoi hotelowych
- meble dla hoteli, barów, kawiarni
- elementy dekoracji wnętrz, tekstylia
- szkło, porcelana, sztućce
- wyposażenie łazienek, pralni hotelowych
- systemy komputerowe i oprogramowanie dla hoteli i gastronomii
- zabezpieczenia antywłamaniowe i przeciwpożarowe
- sprzęt audiowizualny i telekomunikacyjny
- oświetlenie
- środki czystości, urządzenia czyszczące


tk.jpg

Więcej:
www.horeca.krakow.pl
www.gastrofood.krakow.pl
www.targi.krakow.pl

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays