Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Targi HomeDays - mieszkaj pięknie, Warszawa 17-18.06.2016

18-06-2016


Targi HomeDays - mieszkaj pięknie, Warszawa 17-18.06.2016

Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14
01-222
Warszawa

„HomeDays” to pierwsza tego typu impreza w Warszawie, skupiająca przedstawicieli wszystkich sektorów branży mieszkaniowej, począwszy od wyposażenia, wykończenia wnętrz, tekstylia, artykuły dla domu, po designerskie gadżety, upominki, rękodzieło i sztukę użytkową.

Spotkanie to jest szansą na utrwalenie relacji wśród czołowych dostawców i dystrybutorów oraz na zdobycie wielu nowych kontaktów biznesowych. Ma ono również na celu ożywienie rodzimego rynku, zarówno wśród dostawców doświadczonych, jak i stawiających pierwsze kroki na rynku artykułów wyposażenia wnętrz.

W jednym miejscu, w centrum Warszawy, przedstawiciele sklepów, hurtowni czy sieci handlowych oraz projektanci, architekci wnętrz i kupcy meblowi mają okazję poznać krajowe i zagraniczne trendy oraz szukać inspiracji w realizacji własnych pomysłów.

Zróżnicowana oferta wystawców wychodzi naprzeciw estetycznym trendom i ma szansę sprostać oczekiwaniom konsumentów, zachwycając zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym wzornictwem.

Targi mieszkaniowe HomeDays – mieszkaj pięknie! to doskonała okazja dla producentów, dystrybutorów i importerów produktów z szeroko pojętej branży mieszkaniowej do wymiany doświadczeń i zbudowania trwałych, efektywnych relacji biznesowych. Poniżej prezentujemy zakres branżowy naszych targów. Jeśli odnajdujesz się, w którymś z obszarów – te targi są właśnie dla Ciebie!

Zakres branżowy

DEKORACJE

Sektor dekoracje to idealna przestrzeń dla wszystkich firm, które oferują artykuły dekoracyjne dla domu i ogrodu. Odnajdą się tutaj zarówno producenci, dystrybutorzy i importerzy ceramiki, szkła ozdobnego, obrazów, wazonów, świec, figurek, ozdób okolicznościowych jak i rękodzieł, tekstyliów ozdobnych, dekoracji okien, designerskich mebli, lamp czy małego AGD. Zapraszamy wszystkie firmy, które chcą przyozdobić naszą halę wszelkimi artykułami dekoracyjnymi!

WYPOSAŻENIE DOMU
Sektor ten stworzony został z myślą o firmach oferujących wszelkie artykuły wyposażenia domu i ogrodu. Do współtworzenia tego obszaru zapraszamy w szczególności producentów, dystrybutorów i importerów wyposażenia kuchni (garnki, patelnie, naczynia, zastawy, sztućce, małe AGD itp.), łazienki (lustra, ręczniki, meble i akcesoria łazienkowe itp.), sypialni (meble, bielizna pościelowa, materace, itp.) salonu (meble, dywany, obrusy itp.). Swoje miejsce znajdą tu również: oświetlenie (lampy, klosze, abażury), tekstylia, meble ogrodowe, sztuka użytkowa, prezenty i upominki.

Do udziału w targach zapraszamy:

WYSTAWCÓW: producentów, dystrybutorów i importerów produktów z Polski, producentów i dystrybutorów z zagranicy oraz przedstawicieli na Polskę producentów zagranicznych.

ZWIEDZAJĄCYCH: specjalistyczne hurtownie i sklepy detaliczne, centra ogrodnicze, salony meblowe, duże sieci i markety z kraju, kupców z zagranicy, designerów, architektów i projektantów wnętrz, właścicieli galerii artystycznych oraz media.

Strona Targów: www.homedays.pl

EXPO-XXI-logo.png


Organizator

GJC Inter Media jest liderem polskiego rynku targowego w sektorze reklamy. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji targów, współpracuje z nią ponad 25 mediów i organizacji branżowych z Polski i zagranicy.


fg

 

Patronem Medialnym Targów
lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays