Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Poradnik

Kafle przeżywają swój renesans?

Kafle są wyrobem ceramicznym  służącym do wykładania powierzchni pieców grzewczych, kuchennych i kominków. Kafle po uformowaniu z gliny są wypalane, ich powierzchnia zewnętrzna pokrywana jest szkliwem np. kryjącym, transparentnym, pobiałką lub szkliwem przezroczystym. Obecnie kafle przeżywają swój renesans.  Kominki i piece kaflowe, a także piece kuchenne, znowu stały się dosyć popularne i modne. Na polskim rynku mamy bardzo szeroki wybór rodzai, kolorów i wzorów kafli.

Zobacz więcej

Klub Miłośników Porcelany

Przystąpienie do Klubu Miłośników Porcelany zapewnia wiele korzyści i przywilejów. Oprócz istotnych informacji, które mogą zainteresować każdego miłośnika porcelany, klubowicze otrzymują również atrakcyjne rabaty i są informowani o wielu promocjach, także tych przygotowanych specjalnie dla nich.

Zobacz więcej

Kolekcje ROSENTHAL

Już od ponad 130 lat manufaktura porcelany Rosenthal jest niezaprzeczalnym synonimem luksusu, elegancji i wyrafinowanej estetyki. Współcześnie oferta marki jest bardzo rozbudowana. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania zapoczątkowanego przez założyciela firmy i kontynuowanego przez jego syna Philipa Rosenthala juniora. W ofercie firmy znajdują się klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, nowoczesne Rosenthal Studio oraz autorskie projekty designerskie jak Rosenthal meets Versace czy Andy Warhol Collection.

Zobacz więcej
1
2
3
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays