Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Świat kawy. Napój wszech czasów

02-12-2021

Kawa to najpopularniejsza używka na świecie. Podawana jako gorący napój, zimny deser, dodatek do ciast, kremów. Duża część produkcji kawy przeznaczona jest na produkcję kosmetyków i leków. Jak olbrzymi jest rynek kawy, świadczą nakłady producentów na reklamy, angażowanie największych gwiazd kina, sportu i estrady. Trzeba pamiętać, że kawowy biznes to także wszelkiego rodzaju urządzenia do zaparzania, filtry, naczynia szklane i porcelanowe.

Zobacz więcej

Porcelanowy zestaw do herbaty – klasyka zawsze na czasie

04-11-2021

Elegancka zastawa stołowa odeszła nieco w zapomnienie. Na co dzień korzystamy z kubków, prostych talerzy bez ozdób, ognioodpornego szkła i tym podobnych niewątpliwie bardzo praktycznych przedmiotów.

Zobacz więcej

Pomysł na gadżet reklamowy

04-11-2021

Otacza nas ogromna ilość reklamowych przedmiotów. Tak wielka, że wielu z nich po prostu nie dostrzegamy. Czy ktoś robiąc notatkę zastanawia się jaka firma reklamuje się na długopisie, szczególnie jeśli w kubku na biurku stoi ich kilkanaście ? Sam znak graficzny i estetyczne logo to za mało.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays