Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Aktualności

Tabletki Rational

21-11-2018


Tabletki Rational to oryginalne tabletki czyszczące, które opracowano specjalnie z myślą o piecach z serii SCC. Gwarantują one wysoką jakość oraz bezpieczeństwo pracy. Przy okazji pozwalają na wieloletnią, niczym nie zmąconą eksploatację wymienionych wcześniej urządzeń.

 Zakres zastosowania tabletek Rational
Tabletki myjące Rational przeznaczone są do pieców tej samej firmy, które działają w oparciu o system Rational SelfCooking Center. Do uzyskania najlepszego efektu czyszczenia warto stosować je jednocześnie z tabletkami spłukującymi Rational SelfCooking Center. Wszystkie informacje na temat użytkowania tego produktu znajdują się na jego opakowaniu. Przed przystąpieniem do działania trzeba oczywiście wcześniej zapoznać się z instrukcją obsługi firmy Rational oraz bezwzględnie się do niej stosować.

Jak wygląda mycie pieca Rational SCC w praktyce?

Produkt trzeba oczywiście chronić przed małymi dziećmi. Z uwagi na to, że działa drażniąco na skórę i oczy, należy bezwzględnie unikać zanieczyszczenia oczu. Warto zadbać również o odpowiednią odzież ochronną, okulary i rękawice ochronne. W przypadku ewentualnego zanieczyszczenia, oczy trzeba natychmiast przemyć dużą ilością wody. Warto też zawsze skonsultować się z lekarzem. W razie połknięcia tabletki Rational konieczna jest zawsze konsultacja lekarska. Lekarzowi trzeba wówczas pokazać opakowanie lub etykietę produktu. Preparat powinien być zawsze przechowywany w miejscu chłodnym i suchym. Okres ważności produktu wynosi 2 lata. Tabletki sprzedawane są w opakowaniu zbiorczym liczącym 1000 sztuk (6 kilogramów).

Skład tabletek Rational

Zgodnie z obecnymi zaleceniami WE w skład tabletek Rational wchodzą polikarboksylany w ilości mniej niż 5%, fosforany w ilości 15-30% oraz środki powierzchniowo-czynne. Ze szczegółową charakterystyką produktu zawsze można zapoznać się dzięki karcie charakterystyki produktu MSDS. Co warto wiedzieć o tabletkach Rational?
Produkt przeznaczony jest tylko do użytku profesjonalnego. Należy go więc używać zgodnie z przeznaczeniem.

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays