Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Eurogastro, Warszawa 05-07.04.2017

09-01-2017

EuroGastro to najważniejsze wydarzenie targowe w Polsce dla sektora HoReCa. Tradycją Targów EuroGastro jest bogaty program wydarzeń towarzyszących, na które składają się przede wszystkim: pokazy kulinarne, konkurs kawowy, a także warsztaty, szkolenia i seminaria. Dzięki takim wydarzeniom profesjonaliści z branży mogą doskonalić swoje umiejętności, poznawać aktualne tendencje i kierunki rozwoju, a także podpatrywać działania mistrzów.

Zobacz więcej

Najdroższe meble w historii (część 1)

13-10-2016

Któż nie chciałby mieć w swoim domu prawdziwie stylowych mebli, najlepiej kojarzonych z najlepszymi, renesansowymi wzorami? Z tego założenia chyba wychodzą wszyscy Ci, którzy na bardzo drogich, zachodnich aukcjach, kupują największe perełki w tego rodzaju antykach – prawdziwe, ręcznie robione dzieła sztuki. Ale o dziwo na liście najdroższych mebli nie znajdują się tylko zabytkowe okazy – znajdziemy tam również całkiem nowe, a nawet nowoczesne eksponaty. Przyjrzyjmy się zatem pokrótce jak prezentuje się 10 najbardziej kosztownych mebli na świecie i dlaczego są one takie drogie.

Zobacz więcej

Najdroższe meble w historii (część 2)

13-10-2016

Znacie sklep vintage, w którym znajdziecie szafę wartą kilkadziesiąt milionów dolarów albo krzesło wykonane ze sztabki złota? Bez obaw – my też nie. Nie zmienia to jednak faktu, że tego rodzaju sklepy (stacjonarne czy online) posiadają wiele ciekawych, cennych eksponatów, na które warto zwrócić uwagę. My jednak w drugiej części naszego artykułu na temat najdroższych na świecie mebli postanowiliśmy skupić się na tych przedmiotach, które oszałamiają swoją ceną i dostępne są w ściśle określonych miejscach.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays