Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Festiwal Wysokich Temperatur

25-10-2011

Festiwal Wysokich Temperatur jest jedyną w Polsce otwartą imprezą artystyczną, podczas której artyści z całego świata dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi pasjonatami ‘sztuki na gorąco’.

Zobacz więcej

50 lat Rosenthal Studio-Line, 50 lat designu na Łódź Design Festival 2011, 20-30 października

07-10-2011

To już piąta edycja Festiwalu. Jak co roku będzie można obejrzeć wystawy światowej sławy projektantów wyznaczających najnowsze trendy w designie i spotkać znakomitych twórców oraz specjalistów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą podczas kilku dni wykładów. Tegoroczne hasło przewodnie festiwalu – Change! ma podkreślać zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie, a zatem i w myśleniu o projektowaniu. W ramach festiwalu firma Rosenthal zaprezentuje wyjątkową wystawę 50 wazonów zaprojektowanych przez takich artystów i designerów jak, m. in. Walter Gropius, Tapio Wirkkala, Marcel Wanders, Patricia Urquiola.

Zobacz więcej

Tegoroczne Bolesławieckie Święto Ceramiki upłynęło pod hasłem „Ceramika w Ogniu”

01-10-2011

Tradycyjnie już święto okazało się niebywałą atrakcją dla bolesławian oraz turystów – zarówno polskich, jak i tych z zagranicy. Szacujemy, że w dniach trwania święta odwiedziło nas ponad 100 tysięcy osób. Przez pięć dni bolesławiecki Rynek opanował Ceramiczny zawrót głowy, czyli kiermasz ceramiki. Ponad 80 wystawców prezentowało swoje wyroby. Tegoroczne święto upłynęło pod hasłem „Ceramika w Ogniu” i tego żywiołu nie zabrakło. Na kolejne Bolesławieckie Święto Ceramiki zapraszamy tradycyjnie już w przedostatni weekend sierpnia.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays