Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Wystawa - Lenox by Donna Karan

17-01-2012

Amerykańska projektantka mody Donna Karan to nie tylko twórczyni marki Donna Karan, ale także autorka przedmiotów użytkowych. Będzie można zobaczyć je na wystawie „Lenox by Donna Karan”, towarzyszącej tegorocznym targom Arena Design. Jak podkreśla sama Karan, wszystko co robi, jest sprawą serca, ciała i duszy. Rozumiejąc projektowanie jako sposób ekspresji, Karan przenosi na swoje produkty cząstkę swoich przeżyć i emocji. Obiekty powstałe według projektów Karan, które eksponowane będą w dniach 5-8 marca na poznańskim pokazie, zdają się odzwierciedlać tę ideę.

Amerykańska projektantka mody Donna Karan to nie tylko twórczyni marki Donna Karan, ale także autorka przedmiotów użytkowych. Będzie można zobaczyć je na wystawie „Lenox by Donna Karan”, towarzyszącej tegorocznym targom Arena Design. Jak podkreśla sama Karan, wszystko co robi, jest sprawą serca, ciała i duszy. Rozumiejąc projektowanie jako sposób ekspresji, Karan przenosi na swoje produkty cząstkę swoich przeżyć i emocji. Obiekty powstałe według projektów Karan, które eksponowane będą w dniach 5-8 marca na poznańskim pokazie, zdają się odzwierciedlać tę ideę. Przedmioty użytkowe sygnowane nazwiskiem Karan tworzone są w oparciu o zamiłowanie do nowoczesności i równoczesne stosowanie form czerpiących inspiracje z natury. Funkcjonalność łączy się tu z ciekawym efektem wizualnym dzięki korzystaniu z zestawień różnorodnych materiałów, takich jak szkło i porcelana, a także metal czy drewno.
Zobacz więcej

Wystawa Rosenthal – tendencje: Christophe de la Fontaine

16-01-2012

Najnowsza kolekcja „Format” autorstwa belgijskiego projektanta Christophe de la Fontaine’a powstała dla Rosenthal Studio-Line. Projektant współpracował dotąd między innymi ze sławami takimi jak Patricia Urquiola czy Konstantin Grcic.  W dniach 5-8 marca, podczas poznańskich targów Arena Design, Rosenthal obecny będzie właśnie z ekspozycją tej najnowszej propozycji z kolekcji Studio-Line.

Zobacz więcej

Wokół stołu - nowe dodatki do jadalni od Black Red White

16-12-2011

Każdy z nas lubi jadać w pięknym otoczeniu, warto więc zadbać o to, by wspólnym posiłkom towarzyszyła wyjątkowa oprawa. Firma Black Red White – z myślą o zróżnicowanych gustach swoich klientów – przygotowała nowe propozycje porcelanowych zestawów obiadowych, kompletów sztućców i kieliszków. Dzięki nim, elegancki wygląd jadalni zachwyci nawet najbardziej wymagających gości.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays