Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Targowe nowości są już dostępne w salonach Rosenthal

28-03-2012

Vittorio Passaro to włoski designer, który kształcił się w Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu. Od 2002 roku współpracuje z Patricią Urquiolą. Kolekcja „Papyrus” zaprojektowana przez niego dla Rosenthal Studio-Line to propozycja intrygująca formą i sposobem wykonania. „Papyrus” to zróżnicowana gama przedmiotów z cienkiej, niemal transparentnej porcelany. Źródłem wyrazu obiektów wchodzących w skład kolekcji jest ich szczególny status. Są one efektem produkcji przemysłowej, a równocześnie noszą cechy przedmiotów wykonanych ręcznie, w pracowni artysty czy wprawnego rzemieślnika.

Zobacz więcej

Rosenthal na targach Arena Design

28-03-2012

Marka Rosenthal obecna była na tegorocznych poznańskich targach arenaDesign. Wystawy specjalne przygotowane przez Rosenthal to prezentacja propozycji o zróżnicowanej stylistyce. Wielbicieli dobrego designu i nowoczesnych rozwiązań zainteresował zapewne jeden z premierowych pokazów obiektów z linii Rosenthal Studio-Line - kolekcja „Format” belgijskiego designera Christophe de la Fontaine.

Zobacz więcej

PROGRAM - RZETELNI W BIZNESIE - EDYCJA 2012

20-02-2012

Program „RZETELNI W BIZNESIE” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim. Uczestnicy Programu „Rzetelni w Biznesie” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays