Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Kolekcja -Dressed- Marcela Wandersa w sklepie internetowym Alessi

21-06-2012

Marcel Wanders to designer holenderskiego pochodzenia, który rozpoczynał swoją karierę ze słynnym studio Droog Design. Wanders zasłynął jednak przede wszystkim współpracą z włoską „fabryką designu” – marką Alessi. To dla niej powstała kolekcja porcelany, szkła i sztućców „Dressed”. Wanders zaproponował w ten sposób całościową koncepcję aranżacji stołu. Pokrywając elementy kolekcji gęstą siecią ornamentów projektant dał znać o swoim zamiłowaniu do pracy z tworzywem i oddziaływania za sprawą faktury przedmiotów.

Zobacz więcej

Targi HORECA® /GASTROFOOD® - atrakcyjne wydarzenia!

20-06-2012

Hotel, pensjonat, restauracja, bar, kawiarnia, zajazd, ośrodek wypoczynkowy. Co je łączy? Zapewne to, że każdy z nich powinien dbać o najwyższą jakość świadczonych usług. Czy tak rzeczywiście jest? Sądząc po ogromnym zainteresowaniu hotelarzy i restauratorów Targami HORECA®/GASTROFOOD® zdecydowanie możemy uznać, że tak. Kolejna edycja tych znanych Targów odbędzie się tradycyjnie jesienią - od 14. do 16. listopada w hali przy ul. Centralnej 41A w Krakowie.

Zobacz więcej

Nowy salon Rosenthal już niebawem w Warszawie

29-03-2012

Rosenthal aktywnie wpływa na zmiany w myśleniu o kulturze stołu. Już z początkiem maja w Warszawie przy ul. Kruczej 17 otwarty zostanie nowy salon Studio Rosenthal - miejsce, w którym dostępne będą kolekcje wszystkich działów Rosenthal. Główny akcent położony zostanie jednak na nowoczesnej linii - największą część asortymentu stanowić będą porcelanowe przedmioty zaprojektowane przez designerów światowej sławy. W asortymencie warszawskiego salonu znajdą się nowości prezentowane dotychczas w Polsce jedynie na poznańskich targach arenaDESIGN.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays