Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Nagroda od Klubu Miłośników Porcelany

01-12-2014

Listopad w Klubie Miłośników Porcelany przyniósł kolejnych członków. Jak co miesiąc, jeden z nich zostaje wyróżniony nagrodą za najbardziej inspirujący komentarz uzasadniający chęć przystąpienia do Klubu.

Zobacz więcej

Porcelanowych lalek czar

22-08-2014

O kolekcjonerach mówi się, że to niegroźni maniacy. Pasja kolekcjonerska potrafi pochłonąć tak, że zapomina się o bożym świecie.  Jeśli nigdy w życiu niczego nie zbieraliście, nie przechodziliście przez etap puszek po piwie, klaserów filatelistycznych czy resorówek, możecie myśleć, że to przesada. Jeśli jednak choć raz pożądaliście jakiegoś drobiazgu bardzo, tak bardzo… bo pasuje do innego drobiazgu, który już macie – rozumiecie ten stan. Tak, tak – zbieractwo, to maniactwo. Miło być kolekcjonerem, który wciąż uzupełnia swoje zbiory.

Zobacz więcej

HOTEL - GASTRO Meeting 2014 - Targi Wyposażenia Hoteli, Gastronomii i Cateringu w czerwcu w Sosnowcu

30-05-2014

Targi Hotel-Gastro Meeting to jedyne w swoim rodzaju spotkanie dla branży hotelarskiej w Polsce południowej. Zapraszamy przedstawicieli sektora horeca do wzięcia udziału w w tym niezwykłym spotkaniu branżowym - Targach Wyposażenia Hoteli, Gastronomii i Cateringu - HOTEL-GASTRO Meeting . W tym samym terminie odbędą się również Targi Przemysłu Mięsnego - MEAT MEETING.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays