Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Kolory i smaki EuroGastro

20-04-2015

281 wystawców z 17 krajów przedstawiło swoją ofertę, a targi odwiedziło niemal 20 tysięcy osób. Prezentacje produktowe, gotowanie na żywo i pokazy mistrzów kulinarnych były tłem dla rozmów biznesowych, które przez trzy dni toczyły się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Po raz kolejny przedstawiciele sektora HoReCa potwierdzili, że EuroGastro to miejsce, w którym spotyka się biznes gastronomiczny.

Zobacz więcej

Targi Gastro Arena już w kwietniu

30-03-2015

Zbliża się I edycja Targów Gastronomicznych Gastro Arena która umożliwi wszystkim miłośnikom kuchni poznanie najnowszej oferty gastronomicznej. Wydarzenie to będzie również okazją do spotkania kulinarnych autorytetów. Podczas 3 dniowych targów odbędzie się finał konkursu „Mistrz Szkolnej Patelni” podczas którego młodzi kucharze będą rywalizować o tytuł „Mistrza”. Dużą atrakcją dla zwiedzających będą pokazy „Live Cooking”.

Zobacz więcej

Wraz z ostatnimi dniami roku do Klubu Miłośników Porcelany dołączyli kolejni entuzjaści białego złota

08-01-2015

Nagroda dla jednej z osób, które dołączyły do Klubu Miłośników Porcelany to tylko jeden z przywilejów związanych z członkostwem. Klubowicze otrzymują też informacje o aktualnych promocjach, również tych przygotowanych specjalnie dla nich oraz wydarzeniach związanych z porcelaną.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays