Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

22. Bolesławieckie Święto Ceramiki, 17-21 sierpnia 2016

28-07-2016

Podczas parady rozpoczynającej Lwóweckie Lato Agatowe zapraszamy, jak co roku, na nasze sierpniowe dni ceramiki. W tym roku odbędą się one po raz dwudziesty drugi. To największe targi ceramiczne w Polsce. W Bolesławcu ponad 100 wystawców zaprezentuje swoje unikatowe wyroby ceramiczne.

Zobacz więcej

TARGI HOMEDAYS – MIESZKAJ PIĘKNIE ZA NAMI!

06-07-2016

Za nami wyjątkowa impreza dla branży dekoracji i wyposażenia wnętrz. W dniach 17-18 czerwca w warszawskim EXPO XXI odbyły się targi HomeDays – mieszkaj pięknie! Targi były doskonałą okazją do poznania nowości rynkowych oraz spotkania polskich przedstawicieli branży w jednym miejscu. Dla miłośników domowego piękna organizatorzy przygotowali ciekawe konferencje, porady i spotkania ze znanymi gośćmi. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z tego wydarzenia.

Zobacz więcej

Targi HomeDays – mieszaj pięknie! Zobacz co się wydarzy w czerwcu w Warszawie!

10-06-2016

HomeDays – mieszkaj pięknie! to miejsce wyjątkowe. Ma inspirować, dostarczać informacji o nowościach rynkowych i  propozycjach na aranżację wnętrz zgodnie z najnowszymi trendami branżowymi. Swoją ofertę prezentować będą polscy i zagraniczni producenci, importerzy i dystrybutorzy produktów i usług z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz i ogrodów. Nie zabraknie zachwycających dodatków, materiałów i tkanin, designerskich mebli, gadżetów i ceramiki. Zachęcamy do zapoznania się z listą wystawców.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Hurtownia Porcelany polskaporcelana.pl

Zobacz więcej

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Hurtownia CENTRUM Porcelana - Szkło - Sztućce

Zobacz więcej

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays